banner1
banner2
banner3
 • Профил на компанијата
 • развојен пат
 • Организација
 • Сертификација за квалитет
 • Силата на компанијата
COMPANY PROFILE

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Dong Guan Weldo Precision Machining Co., Ltd е производител со сертификат ISO 9001, основан во 2008 година. Производното место се наоѓа во светски познатиот индустриски град ДонгГуан.Ние сме професионални во сервис за обработка на NC и CNC и услуга за склопување за OEM и ODM делови.Видовите вклучуваат вртење, мелење, мелење, печат, виткање, заварување, леење, дупчење и пишување.Производната површина од над 6.000 квадратни метри се користи со висока излезна ефикасност за да се произведат добро квалификувани компоненти за различни видови индустрии како што се меди...
Гледај Повеќе
development path

развојен пат

Нашиот клиент се наоѓа во Азија, Северна Америка и Европа, ние сме посветени на производство и снабдување со висококвалитетни делови и компоненти за прецизна CNC обработка на клиентите ширум светот.Производите се користат во медицинската индустрија, индустријата за полупроводници, машинската индустрија и така натаму.
Гледај Повеќе
Organization

Организација

Имаме професионален инженерски тим и искусни техничари, со сета наша енергија и ентузијазам, се фокусираат на обезбедување на клиенти со висококвалификувани и квалитетни производи за да станат ваш најсигурен партнер.
Гледај Повеќе
Quality Certification

Сертификација за квалитет

Dongguan Weldo Precision Machining Co., Ltd.е производител со сертификат ISO 9001.
Гледај Повеќе
Company strength

Силата на компанијата

Производствената база во зборот познатиот индустриски град-Донгуан.Нашата компанија има повеќе од 6.000 квадратни метри фабрички простори, специјализирана за прецизни услуги за обработка на CNC и услуги за склопување за OEM и ODM делови.
Гледај Повеќе
Дали сакате да ги поставите вашите прашања за нас?
Било кој од нашите курсеви може да ви помогне да го направите ова!
Кликнете за прирачник

faq

Кои сме ние?

Dong Guan Weldo Precision Machining Co., Ltd, која е производител специјализиран за делови за обработка со богато искуство во производството и дизајнот.

Како да се купи?

Western Union, Money, Gram, Escrow или Paypal T/T,банкарски трансфер.(50% како депозит по потврдување на плаќањето и 50% како салдо пред испораката.

ПроизводПопуларни пофални производи

повеќе >>
advantagecenter

ВестиПопуларни пофални производи

повеќе >>
news_img

Додатоци на машина за маски електромагнетна спојка нејзината пе...

Карактеристиките на изведбата и принципот на работа на електромагнетната спојка на пристапот...

Гледај Повеќе
banner2-(4)

Карактеристики и изгледи на прецизни делови за машини Проце...

Индустријата за прецизна машинска обработка отсекогаш била трудоинтензивна, капитално интензивна и техно...

Гледај Повеќе
news

Кои се деловите погодни за прецизна обработка

Знаеме дека прецизната обработка има високи барања за прецизност, прецизната обработка има многу ...

Гледај Повеќе

Додатоци на машина за маски електромагнетна спојка нејзината пе...

Карактеристиките на изведбата и принципот на работа на електромагнетната спојка на додатоците на машината за маски.Електромагнетниот спој...

Карактеристики и изгледи на прецизни делови за машини Проце...

Индустријата за прецизна машинска обработка отсекогаш била трудоинтензивна, капитално интензивна и технолошки интензивна индустрија.Индустријата има висока т...

Кои се деловите погодни за прецизна обработка

Знаеме дека прецизната обработка има високи барања за прецизност, прецизната обработка има добра ригидност, висока производствена прецизност и акумулација...

По продажбатаПрва класа постпродажна услуга

 • Квалитет

  Ние сме доверлив добавувач на производство во оваа област повеќе од 12 години, изградивме беспрекорна репутација на квалитетот, услугата за клиентите и користењето на најсовремена опрема

 • Услуга за инсталација

  обезбедуваат услуги за инсталација за целосни комплети производи

 • Сервис

  Имаме професионален инженерски тим и искусни техничари, со сета наша енергија и ентузијазам, се фокусираат на обезбедување на клиенти со висококвалификувани и квалитетни производи за да станат ваш најсигурен партнер.

Испраќање прашања

Сакате да дознаете повеќе?

За прашања за нашите производи, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и контактирајте не во рок од 24 часа.

истрага