Тело на комбинација собранието Колектор Интеграција Jigs Fixtures Решение

Тело на комбинација собранието Колектор Интеграција Jigs Fixtures Решение

Машинско склопување, склопување на тела

По завршената обработка за сите делови за обработка на cnc, доколку е потребно, можеме да обезбедиме услуги за склопување на машини, тела, потпорни компоненти итн. врз основа на цртежите за склопување обезбедени од клиентите.Помогнете им на клиентите да заштедат време, да заштедат труд и да заштедат грижа.

Чекор:

1: Обработка на делови за обработка на cnc според цртежите за обработка.

2: Завршете ја обработката на површината.

3:Според склопување цртежи до склопување делови за клиенти.


Детали

Тагови

Со нашата водечка технологија, исто така, како наш дух на иновативност, взаемна соработка, придобивки и унапредување, ќе изградиме просперитетна иднина заедно со ценета организација за Кина OEM China OEM глодање делови за вртење струг Прецизен приспособен CNC машински дел, долгогодишно работно искуство, ја сфативме важноста од обезбедување производи со добар квалитет и најдобри услуги пред продажба и после продажба.

Нашата компанија ги смета „разумните цени, високиот квалитет, ефикасното време на производство и добрата услуга по продажбата“ како наш принцип.Се надеваме дека ќе соработуваме со повеќе клиенти за заеднички развој и придобивки во иднина.Добредојдовте да не контактирате.

Нашата компанија од своето основање, обично го смета производот со висок квалитет како живот на компанијата, постојано ја подобрува технологијата на производство, го подобрува производот одличен и постојано ја зајакнува целосната одлична администрација на компанијата.Дополнително претпријатие, довербата доаѓа таму.Нашата фирма обично е на ваша услуга во секое време.

Кинески ЦПУ делови со добар квалитет, делови за машини, Нашата компанија го поддржува духот на „иновативност, хармонија, тимска работа и споделување, патеки, прагматичен напредок“.Дајте ни шанса и ние ќе ја докажеме нашата способност.Со вашата љубезна помош, веруваме дека можеме заедно да создадеме светла иднина со вас

Услов:

Склопувањето на цртежите обезбедени од клиентите треба јасно да се во PDF форма.

П1: Каде можам да добијам информации за производот и цената?
A1: Испратете ни е-пошта за барање, ние ќе ве контактираме додека ја добиваме вашата пошта.
П2: Колку долго можам да го добијам примерокот?
А2: Зависи од вашите специфични ставки, генерално се потребни во рок од 7 дена.
П3: Кои се видовите информации што ви се потребни за понуда?
А3: Ве молиме наведете го цртежот на производот во PDF и ќе биде подобро да го дадете во STEP или IGS
П4: кои се условите за плаќање?
A4: Ние прифаќаме 50% како уплатен депозит, кога стоката е завршена, ние фотографираме за вашата проверка и потоа го плаќате салдото.За голема сума се претпочита T/T
П5: Како да ја испорачате стоката?
А5: Ние ги доставуваме производите по курирска компанија или според вашите потреби
П6. Дали сте трговско друштво или фабрика?
А6: Ние сме директна фабрика со повеќе од 10 искусни инженери и повеќе од 40 вработени, како и околу 2.000 квадратни метри работилница.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Генерално, задоволни сме од сите аспекти, евтина, квалитетна, брза испорака и добар прокукт стил, ќе имаме дополнителна соработка! 5 Stars Од Брук од Лондон - 19.06.2018 10:42
  Со позитивен став на „поглед на пазарот, почитување на обичаите, почитување на науката“, компанијата работи активно на истражување и развој.Се надеваме дека ќе имаме идни деловни односи и ќе постигнеме заеднички успех. 5 Stars Од Мона од Латвија - 2018.06.05 13:10
  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Поврзани производи

  Испраќање прашања

  Сакате да дознаете повеќе?

  За прашања за нашите производи, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и контактирајте не во рок од 24 часа.

  истрага