ОЕМ Машински додатоци Прецизен ЦПУ вртење глодање Алуминиумски дел

ОЕМ Машински додатоци Прецизен ЦПУ вртење глодање Алуминиумски дел

 

Забелешка: Достапна е обработка на површината: полирање, анодизирање, позлата (никел, хром, цинк), премачкување во прав итн.

 

УСЛОВИ НА ПЛАЌАЊЕ: T/T, Western Union,

 

ПАКЕТ: спакуван во дрвена кутија или според барањата на клиентите.

 

ЗАБЕЛЕШКА: Сите делови не се на залиха, изработени по нарачка според цртежите или примероците на купувачот!

 

 

 


Детали

Тагови

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДИ

име на производот

Cnc обработка на метални делови

Површинска завршница

Според вашите цртежи

материјал:

Пегла или според вашите потреби

Прецизна обработка

Машинска обработка

Материјал и големина

прилагодени

Сервис

Цртежи или обработка на примероци

Толеранција

0,005-0,1мм

Бренд

WD

MOQ

MOQ=1

Земја на потекло

Кина

Водечко време

7-15 работни дена по добивањето на вашиот депозит

Забелешка: Достапна е обработка на површината: полирање, анодизирање, позлата (никел, хром, цинк), премачкување во прав итн.

УСЛОВИ НА ПЛАЌАЊЕ: T/T, Western Union,

ПАКЕТ: спакуван во дрвена кутија или според барањата на клиентите.

ЗАБЕЛЕШКА: Сите делови не се на залиха, изработени по нарачка според цртежите или примероците на купувачот!
Поле за апликација

l Автоматски машини

l Медицинска индустрија

l Полупроводничка индустрија

l Машински алати

l Воздухопловна индустрија

l Електронска индустрија

лПроцес на производство:
1.Материјал

l 2: Програмирање

l 3: Обработка (ЦНЦ центар за обработка, CNC струг, глодање, вртење, мелење, W/C, дупчење, тапкање…)

l 4: Инспекција

l 5: Површинска завршна обработка

л 6: Инспекција

л 7: Магацин

л 8: Пакување

л 9: Испорака

Услови на плаќање:

Ние прифаќаме 50% како уплатен депозит, кога стоката е завршена, ние фотографираме за вашиот чек и потоа го плаќате салдото.

За мала сума, прифаќаме Western Union Paypal.Провизијата на Paypal ќе биде додадена на нарачката.За голема сума се претпочита T/T

Нашите предности

1) Помош во дизајнот и целосна инженерска поддршка.
2) Професионални во OEM CNC делови.
3) Комплетни производни линии за прилагодено вртење, мелење, CNC машинска обработка на лим, печат и површинска обработка.
4) Напредни машински алати, CAD/CAM програмски софтвер.
5) Способности за обработка на прототипови.
6) Строги стандарди за контрола на квалитетот со високо квалификуван инспекциски оддел.
7) Постојано надградување и унапредување на нашата опрема за да останеме конкурентни.

8) Достапен е и мал квалитет.

Доколку сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас!

Ако имате некои делови што треба да се направат, ве молиме испратете ни цртежи/примероци


 • Претходно:
 • Следно:

 • Менаџерот на сметки направи детален вовед за производот, за да имаме сеопфатно разбирање за производот и на крајот решивме да соработуваме. 5 Stars Од Едит од Луцерн - 03.06.2018 10:17
  Продавачот е професионален и одговорен, топол и љубезен, имавме пријатен разговор и без јазични бариери во комуникацијата. 5 Stars Од Маг од Казахстан - 22.06.2017 12:49
  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Испраќање прашања

  Сакате да дознаете повеќе?

  За прашања за нашите производи, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и контактирајте не во рок од 24 часа.

  истрага