banner1
banner2
banner3
 • Profili i Kompanisë
 • rrugën e zhvillimit
 • Organizimi
 • Certifikimi i Cilësisë
 • Forca e kompanisë
COMPANY PROFILE

PROFILI I KOMPANISË

Dong Guan Weldo Precision Machining Co., Ltd, është një prodhues i certifikuar ISO 9001, u themelua në vitin 2008. Vendi i prodhimit ndodhet në qytetin industrial me famë botërore-DongGuan.Ne jemi profesionistë në shërbimin e përpunimit NC & CNC dhe shërbimin e montimit për pjesët OEM dhe ODM.Llojet përfshijnë tornimin, bluarjen, bluarjen, stampimin, lakimin, saldimin, derdhjen, shpimin dhe shtypjen.Sipërfaqja e prodhimit prej mbi 6,000 metrash katrorë përdoret me efikasitet të lartë të prodhimit për të prodhuar komponentë të kualifikuar mirë për lloje të ndryshme industrish si medi...
shikoni më shumë
development path

rrugën e zhvillimit

Klienti ynë ndodhet në Azi, Amerikën e Veriut dhe Evropë, ne jemi të përkushtuar të prodhojmë dhe furnizojmë pjesë dhe komponentë të përpunimit me precizion cnc me cilësi të lartë për klientët në mbarë botën.Produktet përdoren në industrinë mjekësore, industrinë gjysmëpërçuese, industrinë e makinerive etj.
shikoni më shumë
Organization

Organizimi

Ne kemi një ekip profesional inxhinierik dhe teknikë me përvojë, me gjithë energjinë dhe entuziazmin tonë, të përqendruar në ofrimin e klientëve me produkte me aftësi të lartë dhe me cilësi të lartë për t'u bërë partneri juaj më i besueshëm.
shikoni më shumë
Quality Certification

Certifikimi i Cilësisë

Dongguan Weldo Precision Machining Co., Ltd.është një prodhues i certifikuar ISO 9001.
shikoni më shumë
Company strength

Forca e kompanisë

Baza e prodhimit në fjalën e qytetit të famshëm industrial-Dongguan.Kompania jonë ka më shumë se 6000 metra katror hapësira fabrike, e specializuar në shërbimet e përpunimit preciz cnc dhe shërbimet e montimit për pjesët OEM dhe ODM.
shikoni më shumë
Dëshironi të ngrini pyetjet tuaja për ne?
Çdo nga kurset tona mund t'ju ndihmojë ta bëni këtë!
Klikoni për manual

faq

Kush jemi ne?

Dong Guan Weldo Precision Machining Co., Ltd, e cila është një prodhues i specializuar në pjesët e përpunimit me përvojë të pasur në prodhim dhe dizajn.

Si te blejme?

Western Union, Para, Gram, Ruajtje ose Paypal T/T, transfertë bankare. (50% si depozitë pas konfirmimit të pagesës dhe 50% si bilanc përpara transportit.

ProduktProdukte të njohura lavdërimi

më shumë >>
advantagecenter

LajmeProdukte të njohura lavdërimi

më shumë >>
news_img

Aksesorët e tufës elektromagnetike të makinës së maskës pe...

Karakteristikat e performancës dhe parimi i punës së tufës elektromagnetike të aksesit...

shikoni më shumë
banner2-(4)

Karakteristikat dhe perspektivat e procesit të pjesëve të makinerisë precize...

Industria e përpunimit me precizion ka qenë gjithmonë një punë intensive, me kapital intensiv dhe tekno...

shikoni më shumë
news

Cilat janë pjesët e përshtatshme për përpunim preciz

Ne e dimë se përpunimi me precizion ka kërkesa të larta për saktësi, përpunimi me precizion ka ...

shikoni më shumë

Aksesorët e tufës elektromagnetike të makinës së maskës pe...

Karakteristikat e performancës dhe parimi i punës së tufës elektromagnetike të aksesorëve të makinës së maskës.Klubi elektromagnetik...

Karakteristikat dhe perspektivat e procesit të pjesëve të makinerisë precize...

Industria e përpunimit me precizion ka qenë gjithmonë një industri intensive e punës, kapitale dhe teknologji intensive.Industria ka një t...

Cilat janë pjesët e përshtatshme për përpunim preciz

Ne e dimë se përpunimi me precizion ka kërkesa të larta për saktësi, përpunimi me precizion ka ngurtësi të mirë, saktësi të lartë të prodhimit dhe përpunim...

Pas shitjesShërbim pas shitjes i klasit të parë

 • Cilësia

  Ne kemi qenë një furnizues i besueshëm prodhimi në këtë fushë për më shumë se 12 vjet, ne kemi ndërtuar një reputacion të patëmetë për cilësinë, shërbimin ndaj klientit dhe përdorimin e pajisjeve moderne.

 • Shërbimi i instalimit

  ofrojnë shërbime instalimi për grupe të plota produktesh

 • Shërbimi

  Ne kemi një ekip profesional inxhinierik dhe teknikë me përvojë, me gjithë energjinë dhe entuziazmin tonë, të përqendruar në ofrimin e klientëve me produkte me aftësi të lartë dhe me cilësi të lartë për t'u bërë partneri juaj më i besueshëm.

Dërgimi i pyetjeve

Dëshironi të dini më shumë?

Për pyetje rreth produkteve tona, ju lutemi na lini e-mailin tuaj dhe na kontaktoni brenda 24 orëve.

hetim