Trupi i Kombinimit Komplet Kompleksi Integrimi Jigs Fixtures Zgjidhje

Trupi i Kombinimit Komplet Kompleksi Integrimi Jigs Fixtures Zgjidhje

Montimi i makinës, montimi i pajisjes

Pas përfundimit të përpunimit për të gjitha pjesët e përpunimit cnc, nëse është e nevojshme, ne mund të ofrojmë shërbime montimi për makineritë, instalimet, komponentët mbështetës, etj. bazuar në vizatimet e montimit të ofruara nga klientët.Ndihmoni klientët të kursejnë kohë, të kursejnë punën dhe të kursejnë shqetësimin.

Hapi:

1: Përpunimi i pjesëve të përpunimit cnc sipas vizatimeve të përpunimit.

2: Përfundimi i përpunimit të sipërfaqes.

3: Sipas montimit të vizatimeve deri te pjesët e montimit për klientët.


Detajet

Etiketat

Me teknologjinë tonë lider, gjithashtu si frymën tonë të inovacionit, bashkëpunimit të ndërsjellë, përfitimeve dhe avancimit, ne do të ndërtojmë një të ardhme të begatë së bashku me organizatën me famë për Kinën OEM Kinë OEM Mulliri Turning Pjesë torno me precision Pjesë për përpunimin CNC të personalizuar, përvojë shumëvjeçare pune, ne kemi kuptuar rëndësinë e ofrimit të produkteve me cilësi të mirë dhe shërbimeve më të mira para shitjes dhe pas shitjes.

Kompania jonë i konsideron "çmimet e arsyeshme, cilësinë e lartë, kohën efikase të prodhimit dhe shërbimin e mirë pas shitjes" si parimin tonë.Shpresojmë të bashkëpunojmë me më shumë klientë për zhvillim dhe përfitime reciproke në të ardhmen.Mirë se vini të na kontaktoni.

Kompania jonë që nga fillimi i saj, zakonisht e konsideron produktin me cilësi të lartë si jetëgjatësinë e kompanisë, rrit vazhdimisht teknologjinë e prodhimit, përmirëson produktin në mënyrë të shkëlqyer dhe forcon vazhdimisht administrimin total të shkëlqyer të kompanisë.Ndërmarrje shtesë, besimi po arrin atje.Firma jonë zakonisht në shërbimin tuaj në çdo kohë.

Pjesë CNC të Kinës me cilësi të mirë, pjesë makinerish, Kompania jonë mbështet frymën e "novacionit, harmonisë, punës dhe ndarjes në ekip, shtigje, progres pragmatik".Na jepni një shans dhe ne do të tregojmë aftësitë tona.Me ndihmën tuaj të mirë, ne besojmë se mund të krijojmë një të ardhme të ndritur me ju së bashku

Kërkesa:

Montimi i vizatimeve të ofruara nga klientët duhet qartësisht në formë PDF.

Q1: Ku mund të marr informacione për produktin dhe çmimin?
A1: Na dërgoni e-mail pyetjesh, ne do t'ju kontaktojmë ndërsa marrim postën tuaj.
Q2: Sa kohë mund të marr mostrën?
A2: Varet nga artikujt tuaj specifikë, brenda 7 ditëve kërkohet përgjithësisht.
Q3: Cilat janë llojet e informacionit që ju nevojiten për kuotim?
A3: Ju lutemi jepni vizatimin e produktit në PDF, dhe do të jetë më mirë që mund ta ofroni në STEP ose IGS
Q4: cilat janë kushtet e pagesës?
A4: Ne pranojmë 50% si depozitë pagese, kur mallrat të jenë kryer, ne bëjmë fotografi për çekun tuaj dhe ju më pas paguani bilancin. Për shumë të vogël, ne pranojmë Paypal, komisioni Paypal do t'i shtohet porosisë.Për sasi të madhe preferohet T/T
Q5: Si të dorëzoni mallrat?
A5: Ne i dorëzojmë produktet me kompani korrier ose sipas nevojave tuaja
Q6.A jeni një kompani tregtare apo fabrikë?
A6: Ne jemi fabrikë direkte me më shumë se 10 inxhinierë me përvojë dhe më shumë se 40 punonjës, si dhe zona e punëtorisë prej përafërsisht 2000 metra katrorë.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Në përgjithësi, ne jemi të kënaqur me të gjitha aspektet, të lira, me cilësi të lartë, dërgesë të shpejtë dhe stil të mirë procuct, do të kemi bashkëpunim pasues! 5 Stars Nga Brook nga Londra - 19.06.2018 10:42
  Me një qëndrim pozitiv të "respektimit të tregut, respektoni zakonet, respektoni shkencën", kompania punon në mënyrë aktive për të bërë kërkime dhe zhvillim.Shpresojmë që të kemi një marrëdhënie të ardhshme biznesi dhe të arrijmë sukses të ndërsjellë. 5 Stars Nga Mona nga Letonia - 05.06.2018 13:10
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  produkte të lidhura

  Dërgimi i pyetjeve

  Dëshironi të dini më shumë?

  Për pyetje rreth produkteve tona, ju lutemi na lini e-mailin tuaj dhe na kontaktoni brenda 24 orëve.

  hetim